O nas - Nauka włoskiego Online Warszawa Ursynów

Włoski z native speakerem
Przejdź do treści

O nas

DB Italia Salvatore De Bello została założona przez Włocha Salvatore De Bello. Przeprowadził się on do Polski w roku 2002 i do dziś mieszka w Warszawie. Jego pasją jest uczenie swojego języka ojczystego, tłumaczenia oraz przekazywanie różnorodnych ciekawostek o Italii. W marcu 2009 zrealizował swoje marzenie o utworzeniu firmy zajmującej się prowadzeniem kursów włoskiego, tłumaczeniem i wspieraniem włoskich firm na rynku polskim.
W marcu 2022 Salvatore De Bello wział udział w konkursie Lekcja z Italia Mi piace! na najlepszy scenariusz zajęć języka włoskiego z Italia mi piace! (kwartalnik dla wszystkich zainteresowanych nauką języka włoskiego). Został jego laureatem.Współpraca z Hanną Szulczewską - Blog językowy

Od czerwca 2012 do kwietnia 2019 razem z Hanną Szulczewską  prowadził Blog Jednym Słowem o praktycznej nauce języków obcych we współczesnym świecie.
W lutym 2014 r. blog został finalistą konkursu Blog Roku 2013 w kategorii „Profesjonalne i firmowe”. Konkurs organizuje onet.pl.
Od 17 kwietnia 2019 posty o nauce włoskiego znajdują się na stronie https://dbitalia.pl/blog/ a posty o nauce angielskiego są dostępne pod adresem http://www.puenta.eu/ .
Wróć do spisu treści