Spotkanie sympatyków nauki języka włoskiego - Wloski blog - Nauka włoskiego Online Warszawa Ursynów

Kurs języka włoskiego
Włoski z native speakerem
Przejdź do treści

Menu główne:

Spotkanie sympatyków nauki języka włoskiego

Nauka włoskiego Warszawa Ursynów
Opublikowany przez w Aktualności ·
Prawdziwe wydarzenie jakim było spotkanie fanów bloga udowodniło, że cieszy się on coraz większą popularnością. Wieczorowi towarzyszyło nasze motto “life-long learning” czyli nauka przez całe życie.
Podczas spotkania przedstawiliśmy nowy system nawigacji i filtrowania postów. Przypomnieliśmy także nasz wrześniowy spacer MultiKulti po zakątkach Powiśla. Z przyjemnością gościliśmy Katarzynę Federowicz, organizatorkę Festiwalu Powiślenia, w ramach którego odbywał się nasz spacer. Dowiedzieliśmy się więcej o początkach tej sąsiedzkiej inicjatywy, która rozwija się już od pięciu lat.

Korzystając z włoskiego otoczenia sklepu Heritage Shop & Wine przy ul. Solec i gościnności pani Katarzyny Miziołek, zaprosiliśmy uczestników na „zakupy po włosku” czyli lekcję pokazową o tym, jak poprawnie zamówić dobre wino i dobrze zjeść we włoskiej reastauracji.

Przy lampce wina i smacznych przekąskach poznaliśmy lepiej także tych, z którymi dotychczas znaliśmy się tylko za pośrednictwem bloga.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu i zapraszamy do współtworzenia naszego projektu.

Hanna Szulczewska i Salvatore De Bello

Brak komentarzy


DB ITALIA Salvatore De Bello
ul. Stryjeńskich 17/29A, 02-791 Warszawa
DB ITALIA Salvatore De Bello
ul. Stryjeńskich 17/29A, 02-791 Warszawa

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego