Spotkanie sympatyków nauki języka włoskiego

Włoski z native speakerem
Przejdź do treści

Spotkanie sympatyków nauki języka włoskiego

Nauka włoskiego Online Warszawa Ursynów
Opublikowane według Hanna Szulczewska & Salvatore De Bello w Aktualności · czwartek 28 Lis 2013
Prawdziwe wydarzenie jakim było spotkanie fanów bloga udowodniło, że cieszy się on coraz większą popularnością. Wieczorowi towarzyszyło nasze motto “life-long learning” czyli nauka przez całe życie.
Podczas spotkania przedstawiliśmy nowy system nawigacji i filtrowania postów. Przypomnieliśmy także nasz wrześniowy spacer MultiKulti po zakątkach Powiśla. Z przyjemnością gościliśmy Katarzynę Federowicz, organizatorkę Festiwalu Powiślenia, w ramach którego odbywał się nasz spacer. Dowiedzieliśmy się więcej o początkach tej sąsiedzkiej inicjatywy, która rozwija się już od pięciu lat.

Korzystając z włoskiego otoczenia sklepu Heritage Shop & Wine przy ul. Solec i gościnności pani Katarzyny Miziołek, zaprosiliśmy uczestników na „zakupy po włosku” czyli lekcję pokazową o tym, jak poprawnie zamówić dobre wino i dobrze zjeść we włoskiej reastauracji.

Przy lampce wina i smacznych przekąskach poznaliśmy lepiej także tych, z którymi dotychczas znaliśmy się tylko za pośrednictwem bloga.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu i zapraszamy do współtworzenia naszego projektu.

Hanna Szulczewska i Salvatore De Bello

Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Wróć do spisu treści